What if… Ognik?

wpis w: Bez kategorii, Ognik, R.O.T.A. | 0

What if…

Co jeśli…? Co by było gdyby? “What if…” jakby to powiedział Max Kolonko. Kogo nie nurtują takie pytania?

Ciągle czekamy na Ognika #1. To chyba najbardziej (już pewnie nie)oczekiwany komiks w Polsce. Wcale bym się nie zdziwił.

Co by było gdybym wydał to wcześniej? Pewnie byłby to zupełnie inny komiks. A tak, po długim czasie planowania, wyrzucaniu stron, zmienianiu scenariusza, samego bohatera… W końcu mam ułożony plan na kilkanaście numerów komiksu. Póki co, ciągle czekamy na #1. Uwierz, ja też.

Tymczasem mała wrzutka, która pomoże odnaleźć się w trakcie lektury pierwszego tomu przygód cichociemnego superbohatera.

Przed lekturą Ognika warto zapoznać się serią Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty. Dlaczego?

Dla zabawy. Ognik będzie czymś w rodzaju komiksu „What if…” Marvela.

Whta if... Ognik?
Whta if… Ognik?

Komiksy wydawane pod tym szyldem stawiają znanych bohaterów w zupełnie innym świetle, sytuacji lub przenoszą ich do alternatywnej rzeczywistości. Odpowiadają na pytanie “co by było gdyby…”

Podobnie będzie w Ogniku… ale nie do końca. Cała pierwsza seria (7 części) Projektu W.A.R. będzie formalnie wynikać z tego, jakie moce posiada jeden z przeciwników bohatera… Można powiedzieć, że komiksowy cichociemny będzie musiał odnaleźć się w bardzo niemieckiej narracji…

Momentami będzie grubo… hardo!

Whta if... Ognik?
Whta if… Ognik?

Co by było… gdybyś mógł wybrać cenę komiksu?

Dalszy ciąg gdybania. Co by się wydarzyło, gdybyś dostał możliwość wyboru? Na przykład wyboru ceny komiksu? Nie będzie o tym komiksu “What if…” bo możesz to przetestować w sklepie Materia Komiks. Od niespełna miesiąca wszystkie komiksy Materia Komiks są dystrybuowane w formacie „Płacisz Ile Chcesz”. Szerzej pisałem o tym w poprzednim poście. W skrócie wygląda to tak: płacisz jedynie za przesyłkę, lub wspierając twórcę (lub twórców) płacisz wybierając jeden próg cenowy. Ty wybierasz cenę! Wszystko w Twoich rękach. Zapraszam do sklepu Materia Komiks.

#KomiksyNaMaxa

Z Bogiem!

Komiksy na Maxa
Komiksy na Maxa