MATERIA KOMIKS PREZENTUJE

wpis w: Hardyverse | 0
Nowa seria komiksowa!

Minęło 10 lat od ukazania się pierwszego komiksu z Janem Hardym! Impreza urodzinowa trwa w najlepsze i będzie trwała do przyszłych wakacji! Jan Hardy woli dawać prezenty, dlatego cały rok będzie obfitował w niespodzianki! Pierwszym prezentem urodzinowym dla Was było wydanie, po kilkuletniej walce, komiksu Dzieci Boże. Drugą niespodzianką będzie nowa seria komiksowa pod tytułem MATERIA KOMIKS PREZENTUJE. Nazwa nawiązuje do tytułu serii “Czarna Materia Prezentuje” wydawanej w latach 2010 – 2011.

Serię można streścić w trzech słowach: dodruki, rebooty i prezentacje. W MKP przeczytacie komiksy wydawane przez MATERIĘ, których nakłady dawno się wyczerpały. Oprócz dodruków w serii znajdą się także prezentacje nowych bohaterów, którzy nie mają aktualnie swoich serii. MKP będzie przekrojowym spojrzeniem na uniwersum MATERII.
Trzecią funkcją serii będą rebooty, czyli nowe spojrzenia na stare komiksy. Pierwszym “odnowieniem” będzie planowana na przyszły rok nowa wersja komiksów wydawanych w latach 2010-2011 w serii Czarna Materia Prezentuje. Mowa tu o komiksie CzMP: Konstrukt.

Najważniejsze! Seria planowana jest jako miesięcznik!

Na pierwszy ogień w MKP idą następujące komiksy, które zostaną wydane jeszcze w tym roku:

1. Jan Hardy Żołnierz Wyklęty #1 (dodruk, nowe poprawione wydanie)
2. Dąb Bartek #1 (dodruk, nowe poprawione wydanie)
3. #CyberDOOM! (prezentacja)

Jan plus Bartek doom doom
Jan plus Bartek doom doomTrwa zbiórka, w której możesz zamówić prezent z trzema pierwszymi zeszytami MKP. Wszystkie zeszyty serii wylądują u Ciebie przedpremierowo w październiku! Do komiksu #CyberDOOM! w wersji limitowanej będzie “dołączona” kaseta magnetofonowa lub płyta winylowa!