W Radiu Słychać Tylko Szumy o najlepszych zeszytówkach!

wpis w: Hardyverse, Konstrukt | 0

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – AWRNNM

W drugim tomie Konstruktu znajduje się dodatkowa, nigdy wcześniej niepublikowana historia, która jest kontynuacją komiksu “Ale W Radiu Nic Nie Mówili. Komiks o Lubelskim Lipcu 1980”.

“AWRNNM” narysowałem do scenariusza Sławka Zajączkowskiego. Na moje rysunki kolory nałożył Jacek Hajnos.

Polubiłem bohaterów wymyślonych przez Sławka i pomyślałem, że dobrze byłoby zastanowić się nad ich dalszymi losami. Tak wymyśliłem, napisałem i zilustrowałem komiks “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”.

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – WRNMNC

Kasia, którą być może mieliście okazję poznać czytając komiks “AWRNNM” została blogerką i tropi niewyjaśnione zjawiska w Polsce, głównie na terenie województwa lubelskiego… Co dalej? Wiadomo: kłopoty. A jak kłopoty, to musi pojawić się bohater, czyli Jan Hardy!

Jan Hardy w komiksie "W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego", który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2
WRSTSz – Jan Hardy w komiksie “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2

 

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – Stacja Konstrukcja

Tytuł roboczy kolejnej części to “W Radiu Słychać Tylko Szumy!”Historia otworzyła sporo nowych wątków, które będą kontynuowane w kolejnych komiksach z wydawnictwa Materia Komiks. Głównie będą to publikacje wchodzące w skład crossover Stacja Konstrukcja.

Poniżej szybka mapka dotychczasowego Konstruktu.

W Radiu Słychać Tylko Szumy - Konstrukt mapa 1
WRSTSz – Konstrukt mapa 1

I na koniec screen najkrótszej na świecie, ale treściwej recenzji ze strony Komiks Dnia. Recenzowany Konstrukt to wersja alternatywną okładką autorstwa Huberta Czajkowskiego. Wszystkie wersje okładkowe są dostępne w sklepie Materia Komiks albo na blogu Jana Hardego.

W Radiu Słychać Tylko Szumy - Recenzja Konstruktu #2 na stronie Komiks Dnia
WRSTSz – Recenzja Konstruktu #2 na stronie Komiks Dnia

 

Tekst pochodzi z bloga Jakuba Kijuca, autora komiksów Jan Hardy, Konstrukt i Ognik.