W Radiu Słychać Tylko Szumy o najlepszych zeszytówkach!

wpis w: Hardyverse, Konstrukt | 0

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – AWRNNM

W drugim tomie Konstruktu znajduje się dodatkowa, nigdy wcześniej niepublikowana historia, która jest kontynuacją komiksu “Ale W Radiu Nic Nie Mówili. Komiks o Lubelskim Lipcu 1980”.

“AWRNNM” narysowałem do scenariusza Sławka Zajączkowskiego. Na moje rysunki kolory nałożył Jacek Hajnos.

Polubiłem bohaterów wymyślonych przez Sławka i pomyślałem, że dobrze byłoby zastanowić się nad ich dalszymi losami. Tak wymyśliłem, napisałem i zilustrowałem komiks “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”.

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – WRNMNC

Kasia, którą być może mieliście okazję poznać czytając komiks “AWRNNM” została blogerką i tropi niewyjaśnione zjawiska w Polsce, głównie na terenie województwa lubelskiego… Co dalej? Wiadomo: kłopoty. A jak kłopoty, to musi pojawić się bohater, czyli Jan Hardy!

Jan Hardy w komiksie "W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego", który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2
WRSTSz – Jan Hardy w komiksie “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2

 

W Radiu Słychać Tylko Szumy! – Stacja Konstrukcja

Tytuł roboczy kolejnej części to “W Radiu Słychać Tylko Szumy!”Historia otworzyła sporo nowych wątków, które będą kontynuowane w kolejnych komiksach z wydawnictwa Materia Komiks. Głównie będą to publikacje wchodzące w skład crossover Stacja Konstrukcja.

Poniżej szybka mapka dotychczasowego Konstruktu.

W Radiu Słychać Tylko Szumy - Konstrukt mapa 1
WRSTSz – Konstrukt mapa 1

I na koniec screen najkrótszej na świecie, ale treściwej recenzji ze strony Komiks Dnia. Recenzowany Konstrukt to wersja alternatywną okładką autorstwa Huberta Czajkowskiego. Wszystkie wersje okładkowe są dostępne w sklepie Materia Komiks albo na blogu Jana Hardego.

W Radiu Słychać Tylko Szumy - Recenzja Konstruktu #2 na stronie Komiks Dnia
WRSTSz – Recenzja Konstruktu #2 na stronie Komiks Dnia

 

Tekst pochodzi z bloga Jakuba Kijuca, autora komiksów Jan Hardy, Konstrukt i Ognik.

Konstrukt 2 Jakub Kijuc
Konstrukt 2

Opis komiksu:

Jerycho bada tajemniczą śmierć swoich agentów na stacji PKP w Krasnymstawie. W śledztwie mają im pomóc Uśmiechnięci Goście. Wszystkie tropy prowadzą do miejsca zwanego Lisia Ferma...

Tymczasem Eryk dowiaduje się prawdy o swojej żonie. Czy wszystko, co widzi bohater może okazać się zmyślnym kłamstwem naukowców z Jerycho?

Tymczasem na trasie Lublin - Zamość, Katarzyna („Ale w radiu nic nie mówili”) zabiera autostopowicza. On jedzie do Krasnegostawu, ona do końca trasy... Ich opowieści mogą zmienić losy wszechświata!

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Konstrukt 1 Jakub Kijuc
Konstrukt 1

Pierwszy komiks z serii Konstrukt w nowym wydaniu! W komiksie można znaleźć fragmenty crossover Stacja Konstrukcja.

Komiks wydany w dwóch wersjach okładkowych (zwykłą i limitowaną) oraz w wersji z "pustą okładką" do zarysowania!

Edycję limitowaną do całej pierwszej serii Konstrukt rysuje Hubert Czajkowski!

Opis:

Konstrukt opowiada historię Eryka Horowitza, genialnego matematyka, który został wplątany w intrygę sięgającą granicy rzeczywistości - tytułowego Konstruktu zwanego inaczej Stacją Konstrukcją...

Pierwsza mini - seria Konstrukt to rozbudowanie uniwersum komiksowego Materia Komiks o nowe miejsca: Lublin, Zamość oraz miejscowości pomiędzy tymi miastami.

 
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Podziel się: