Vera Icon Komiks

wpis w: Hardyverse | 0

Hardyverse

Kilka informacji dotyczacych Jana Hardego.

Vera Icon

Do tej pory Jana Hardego wydawałem jako „selfbublisher” ukrywający się pod szyldem wydawnictwa Czarna Materia/Materia Komiks. Ten etap kończy się wraz z pierwszą częścią nowej serii Jana Hardego. Nowym wydawcą Jana Hardego jest Vera Icon Komiks, czyli cześć krakowskiej grupy Vera Icon. W dalszym ciągu jestem odpowiedzialny za projekt. Dzięki współpracy z Vera Icon komiksy będziecie mieć w mniejszych odstępach czasu niż do tej pory. W ogóle będzie lepiej.

O Vera Icon więcej możecie się dowiedzieć na stronie grupy.

Więcej o grupie pisałem na moim starym blogu.

Vera Icon

Moment Krucjalny

Nowy kolorysta

Na pokładzie witam Jacka Hajnosa, który wyręczy mnie przy nakładaniu koloru. Jego prace (nie związane z komiksem) można obejżeć tutaj.

Prace graficzne i malarskie Jacka można oglądać na stronie Vera Icon.

Z Jackiem współpracuję obecnie przy dwóch innych projektach komiksowych.

vera icon, jacek hajnos, jan hardy, komiks, komiksy
Jacek Hajnos – portret bezdomnego

Współpraca

Braci komiksarzy zainteresowanych współpracą przyjmujemy z otwartymi ramionami. Po katolicku: na próbę trzy Zdrowaśki. Oceniamy umiejętności recytatorskie, zaangażowanie w modlitwę i jej skuteczność;).

A tak na poważnie, buduję bazę twórców komiksowych. Być może uda się stworzyć coś jeszcze większego, jeszcze bardziej totalnego i przede wszystkim dobrego. Chcę rozwijać Hardyverse. Piszcie, przesyłajcie swoje portfolio. Bardziej interesują mnie nieznani twórcy niż stare wygi. Ale nie ma ograniczeń.

Pamiętam, że na starą pocztę Czarnej Materii zostało przysłane masę obrazków z Janem Hardym i E.P.A.R. Niestety nie zdążyłem skopiować rysunków i wszystko wyparowało po ataku Stowarzyszenia S.O.W.A. na serwery wydawnictwa.

Jeśli masz jakieś rysunki zainspirowane komiksem Jan Hardy i chcesz, żeby zasiliły one galerię fanartów, która wkrótce ruszy, proszę prześlij plik z grafiką na adres: janhardy-kontakt(małpa)wp.pl

Z Bogiem!