Raport Lokomotywy na planszach!

wpis w: Bez kategorii | 0
jan hardy, komiks, komiksy, polskie, polska, art, komiks, plansze
Jan Hardy – Raport Lokomotywy (fragment)

Czołem! Uzupełniłem kategorię sklepową Plansze. Kończy się nakład drugiego wydania Żołnierza Wyklętego nr 1. Zawsze miałem opory jeśli chodzi o sprzedaż plansz, ale jakoś mnie ostatnio tknęło. A niech się to rozchodzi to po ludziach. Po co ma się marnować schowane w szafie, skoro może zdobić czyjaś ścianę. Podobno oryginalne plansze komiksowe to teraz takie „musisz mieć” w nowoczesnym wystroju wnętrz.

Poza tym wyczerpanie się (prawie) drugiego nakładu pierwszej części Hardego to, przynajmniej dla mnie, powód do świętowania. Dobrze, żebyście też coś z tego mieli.

Zostało 10 egzemplarzy dołączonych do plansz i kilkanaście, które rozejdą się lada moment. Nie wiem, kiedy będzie druk trzeciego wydania. Na pewno nie znajdzie się w nim historia „Raport Lokomotywy”, która jest dodatkiem do drugiego wydania.

jan hardy, komiks, komiksy, polskie, polska, art, komiks, plansze
Jan Hardy – Raport Lokomotywy (fragment)

Przypomnę tylko, że historia opowiada o jednej z pierwszych misji Jana. Bazę oddziału R.O.T.A. atakuje komunista, który ukradł zbroję Radowego Człowieka. Wróg wydaje się nie do pokonania…

Historia to także mrugnięcie okiem w kierunku fanów Supermana. Nie będę wchodził w szczegóły. Warto przeanalizować niektóre obrazki. Zapewne ten wątek będzie kiedyś kontynuowany w jakiejś dodatkowej historyjce. Zobaczymy!

Aha!

Dzisiaj dzień darmowego komiksu! Kupując cokolwiek (prócz produktów w przedsprzedaży) w sklepie Jana, otrzymujesz dodatkowy komiks. Nie będę sknerą. Do każdego zakupu dodaję najlepszy komiks, jaki moim zdaniem udało mi się zrobić. Będzie to zbiorek R.O.T.A. XXI #2.

Oferta ważna tylko dziś!

Z Bogiem!