BARTEK atakuje w magazynie OZEON!

wpis w: BARTEK, Bez kategorii | 0

BARTEK!

Bartek zaatakuje 6 kwietnia w salonikach Empik, Relay & Inmedio oraz na stacjach LOTOS!

Drewniany hardybohater będzie miał swój występ w na łamach wiosennego wydania magazynu ekologicznego OZEON.

Bartek w magazynie OZEON!
Bartek w magazynie OZEON!

Bartek! Gdzie go znaleźć?

Ozeon z komiksem Bartek
Ozeon z komiksem Bartek

Wiosenne wydanie OZEONu w sieci EMPIK będzie wzbogacone o dodatek – komiks Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny #0 (wersja okładkowa II), w którym Dąb Bartek miał swój pierwszy występ. Cena tego wydania będzie wynosiła 20 zł.
Wersja podstawowa magazynu OZEON z komiksem Dąb Bartek będzie dostępna w salonikach Relay & Inmedio oraz na stacjach LOTOS. Cena egzemplarza to 9,90.

 

Kim jest Bartek?

Dąb Bartek to kolejny po Janie Hardym, Ogniku i bohaterach Konstruktu bohater z uniwersum Jana Hardego. Jego historia jest owiana tajemnicą. Wiadomo tylko, że był zaprojektowany jako niszczycielska maszyna wojenna. Bartek zbuntował się przeciw swoim twórcom i postanowił walczyć w obronie środowiska w szeregach oddziału R.O.T.A.

Dąb Bartek miał swój debiut w komiksie Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny. Jest to wersja bardziej ciężka z czerwonymi liśćmi. W magazynie OZEON Bartek nosi zielone liście. Jest to wersja lżejsza i zabawniejsza przeznaczona dla wszystkich, także dla dzieciaków.

Oto jaką informację dostałem dziś od redaktora naczelnego OZEONU!

Moje dzieci już cały komiks na pamięć znają.

To najlepsza rekomendacja! Od piątku marsz do Empików, Relayów, Inmediów i Lotosów! Koniecznie w drewniakach!

Brać i czytać!

Ognik 1 Okładka: Jakub Kijuc
Ognik #1 Cichociemny Hardybohater
Ognik, tom 1 
Okładka Jakuba Kijuca

Jest rok 1942. Do Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy zostaje przerzucony Ognik, efekt polskiego projektu WAR. Misją tajemniczego superbohatera jest zniszczenie SS Übermenchen, niemieckiego komanda śmierci odpowiedzialnego za eksterminację polskich hardych podczas akcji AB. Na czele nazistowskiej grupy nadludzi stoi nieśmiertelny Otto von Aumbach, zwany Legionem.

Od powodzenia misji Ognika zależą losy nie tyko wojny, ale całego świata!

Komiks należy do uniwersum Jana Hardego!

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 7 zł, Kurier: 14 zł

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny #1 Niniwa
Jan Hardy Niniwa Robotnicy Ostatniej Godziny #1

Komiks Niniwa to pierwszy tom nowej serii z Janem Hardym w roli głównej. Jest to kontynuacja kultowej mini-serii komiksowej Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty.

Okręt Robotników Ostatniej Godziny nawiedza plaga kataklizmów. Powodem wydaje się być pasażer, który zaszył się na najniższym pokładzie statku. Jest tylko jeden sposób, żeby uratować załogę przed niechybną śmiercią w wodach morza Multipleks. Przekonać pasażera, że w trakcie burzy ma opuścić okręt... i najprawdopodobniej zginąć!

Jan Hardy jest u kresu swojej drogi. Pozostała mu do zrobienia jedna rzecz. Musi wrócić do zniszczonego ideologiami świata i głosić wolę Pana. Tylko, że Jan stracił wiarę w sensowność swojej prorockiej misji oraz obietnicę Boga, że odnajdzie swoją rodzinę...

Przed lekturą warto zapoznać się z Księgą Jonasza ze Starego Testamentu.

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 7 zł, Kurier: 14 zł

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje

Aha! Nie jest prawdą, że Dąb Bartek to jakaś polska wersja Groota. Raczej Groot to amerykańska wersja Bartka! Kto orientuje się w uniwersum Hardego, ten wie o co chodzi!

Jan Hardy #0 Bartek atakuje! (autor: Jakub Kijuc)
Jan Hardy #0 Bartek atakuje! (autor: Jakub Kijuc)

 

Podziel się: