BARTEK atakuje w magazynie OZEON!

wpis w: BARTEK, Bez kategorii | 0
Reading Time: 2 minutes

BARTEK!

Bartek zaatakuje 6 kwietnia w salonikach Empik, Relay & Inmedio oraz na stacjach LOTOS!

Drewniany hardybohater będzie miał swój występ w na łamach wiosennego wydania magazynu ekologicznego OZEON.

Bartek w magazynie OZEON!
Bartek w magazynie OZEON!

Bartek! Gdzie go znaleźć?

Ozeon z komiksem Bartek
Ozeon z komiksem Bartek

Wiosenne wydanie OZEONu w sieci EMPIK będzie wzbogacone o dodatek – komiks Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny #0 (wersja okładkowa II), w którym Dąb Bartek miał swój pierwszy występ. Cena tego wydania będzie wynosiła 20 zł.
Wersja podstawowa magazynu OZEON z komiksem Dąb Bartek będzie dostępna w salonikach Relay & Inmedio oraz na stacjach LOTOS. Cena egzemplarza to 9,90.

 

Kim jest Bartek?

Dąb Bartek to kolejny po Janie Hardym, Ogniku i bohaterach Konstruktu bohater z uniwersum Jana Hardego. Jego historia jest owiana tajemnicą. Wiadomo tylko, że był zaprojektowany jako niszczycielska maszyna wojenna. Bartek zbuntował się przeciw swoim twórcom i postanowił walczyć w obronie środowiska w szeregach oddziału R.O.T.A.

Dąb Bartek miał swój debiut w komiksie Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny. Jest to wersja bardziej ciężka z czerwonymi liśćmi. W magazynie OZEON Bartek nosi zielone liście. Jest to wersja lżejsza i zabawniejsza przeznaczona dla wszystkich, także dla dzieciaków.

Oto jaką informację dostałem dziś od redaktora naczelnego OZEONU!

Moje dzieci już cały komiks na pamięć znają.

To najlepsza rekomendacja! Od piątku marsz do Empików, Relayów, Inmediów i Lotosów! Koniecznie w drewniakach!

Brać i czytać!

Ognik 1 Okładka: Jakub Kijuc
Ognik #1 Cichociemny Hardybohater
Ognik, tom 1 
Okładka Jakuba Kijuca

Jest rok 1942. Do Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy zostaje przerzucony Ognik, efekt polskiego projektu WAR. Misją tajemniczego superbohatera jest zniszczenie SS Übermenchen, niemieckiego komanda śmierci odpowiedzialnego za eksterminację polskich hardych podczas akcji AB. Na czele nazistowskiej grupy nadludzi stoi nieśmiertelny Otto von Aumbach, zwany Legionem.

Od powodzenia misji Ognika zależą losy nie tyko wojny, ale całego świata!

Komiks należy do uniwersum Jana Hardego!

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 4 zł, Kurier: 14 zł

Komiks z możliwością wsparcia edukacji Łukasza Gąsiorowskiego w seminarium we Francji. Łukasz jest twórcą terminu "hardybohater" i jego list znajduje się na stronach klubowych komiksu "Ognik". Jeśli chcesz wesprzeć naukę Łukasza, najlepiej, żebyś opłacił komiks za pomocą PayPal - będzie szybciej.
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje

Aha! Nie jest prawdą, że Dąb Bartek to jakaś polska wersja Groota. Raczej Groot to amerykańska wersja Bartka! Kto orientuje się w uniwersum Hardego, ten wie o co chodzi!

Jan Hardy #0 Bartek atakuje! (autor: Jakub Kijuc)
Jan Hardy #0 Bartek atakuje! (autor: Jakub Kijuc)