Hubert Czajkowski rysuje Konstrukt

wpis w: Bez kategorii, Pustookładki | 0

Tytuł trochę przesadzony, bo póki co Hubert Czajkowski Konstruktu całościowo nie będzie rysował. Ale są za to okładki. Nie tylko te z edycji limitowanej, ale także te z ultra limitowanej.

Kilka dni temu kurier przywiózł paczkę z ukrytymi między egzemplarzami Niniwy dwoma nadzwyczajnymi wersjami Konstruktu. Paczka z Hardym leżała u Huberta po MFKiG i dopiero udało mi się ją odebrać. Od październikowej imprezy minęło trochę czasu, więc Hubert narysował na pustookładce Eryka atakowanego przez Czerwony Terror… Jeszcze wcześniej ozdobił swoim rysunkiem inny konstruktowy “blank cover”. Tak powstała jego wersja Filipa Stixa i Mięsnej Kobiety.

Kiedy pokazałem okładki mojej żonie, powiedziała, żebym nie sprzedawał, bo to skarby. Ale robotnik godzien jest swojej zapłaty, dlatego komiksy z okładkami Huberta umieściłem w sklepie Jana Hardego/Materia Komiks. Niech te egzemplarze idą w świat a artysta niech ma coś ze swojej pracy!

Poniżej zdjęcia skarbów:

Hubert Czajkowski w tej chwili pracuje nad trzecim tomem “Lux in Tenebris” do scenariusza Sławomira Zajączkowskiego oraz nad limitowanymi okładkami do Konstruktu. Do tej pory są dostępne trzy wersje Konsa w Czajkowskiej wersji limitowanej (0 i 2 jeszcze idą przez korektę, zaraz będą wydrukowane). Czwarta okładka jest w przygotowaniu.

Wszystkie komiksy z serii Konstrukt, Jan Hardy można nabyć w sklepie Materia Komiks.

Oddział R.O.T.A. ma zniżkę 10% po zalogowaniu do sklepu. Trzeba się zalogować swoim e-mailem, który jest jednocześnie loginem i hasłem.