Edward Hopper w Konstrukt #(-2,5) [komiks w produkcji]

wpis w: Hardyverse, Konstrukt | 0

Trwają prace nad dodatkowym zeszytem komiksu Konstrukt rozwijającym jeden z wątków z Filipem Stixem i “Nibytami”. Stix wspomina o tym wydarzeniu w trzecim zeszycie serii. Co ma z tym wspólnego Edward Hopper?

Konstrukt #3
Konstrukt #3

Powstający komiks to Konstrukt #(-2,5). Jest to kontynuacja wydarzeń z zeszytu CMP: Konstrukt #2,5, który ukazał się w 2011 roku. Poniżej ilustracja z okładki zeszytu sprzed 7 lat. Praca jest oczywiście nawiązaniem do obrazu „Nighthawks” Edwarda Hoppera.

CMP: Konstrukt 2,5
CMP: Konstrukt 2,5

Poniżej kilka kadrów z nadchodzącego komiksu Konstrukt #(-2,5). W zeszycie Czytelnicy wraz z Filipem Stixem, będą mogli “wejść” do zmutowanego obrazu Hoppera.

Konstrukt (-2,5)
Konstrukt (-2,5). Edward Hopper na kadrach 1 i 2… Reszta akcji wewnątrz obrazu!

 

Ponadto w minusowym numerze Konstruktu zostanie podbite znaczenie historii „W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, w której wystąpił Jan Hardy, a która była opublikowana w komiksie Konstrukt #2.

Oprócz zeszytu Konstrukt #(-2,5) powstaną także zeszyty z Janem Hardym w roli głównej, których akcja jest równoległa do akcji Konstruktu. Będzie to dokończenie historii „Akcja Ratunkowa”, która była dodatkiem do Konstruktu #1 i była kontynuowana we wspomnianej historii “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”.

Jan Hardy w komiksie "W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego", który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2
Jan Hardy w komiksie “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2

Żeby zwiększyć komfort poruszania się w komiksowej chmurze, zostanie stworzona mapka z wszystkimi połączeniami i kolejnością zeszytów.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo…