Edward Hopper w Konstrukt #(-2,5) [komiks w produkcji]

wpis w: Hardyverse, Konstrukt | 0

Trwają prace nad dodatkowym zeszytem komiksu Konstrukt rozwijającym jeden z wątków z Filipem Stixem i “Nibytami”. Stix wspomina o tym wydarzeniu w trzecim zeszycie serii. Co ma z tym wspólnego Edward Hopper?

Konstrukt #3
Konstrukt #3

Powstający komiks to Konstrukt #(-2,5). Jest to kontynuacja wydarzeń z zeszytu CMP: Konstrukt #2,5, który ukazał się w 2011 roku. Poniżej ilustracja z okładki zeszytu sprzed 7 lat. Praca jest oczywiście nawiązaniem do obrazu „Nighthawks” Edwarda Hoppera.

CMP: Konstrukt 2,5
CMP: Konstrukt 2,5

Poniżej kilka kadrów z nadchodzącego komiksu Konstrukt #(-2,5). W zeszycie Czytelnicy wraz z Filipem Stixem, będą mogli “wejść” do zmutowanego obrazu Hoppera.

Konstrukt (-2,5)
Konstrukt (-2,5). Edward Hopper na kadrach 1 i 2… Reszta akcji wewnątrz obrazu!

 

Ponadto w minusowym numerze Konstruktu zostanie podbite znaczenie historii „W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, w której wystąpił Jan Hardy, a która była opublikowana w komiksie Konstrukt #2.

Oprócz zeszytu Konstrukt #(-2,5) powstaną także zeszyty z Janem Hardym w roli głównej, których akcja jest równoległa do akcji Konstruktu. Będzie to dokończenie historii „Akcja Ratunkowa”, która była dodatkiem do Konstruktu #1 i była kontynuowana we wspomnianej historii “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”.

Jan Hardy w komiksie "W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego", który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2
Jan Hardy w komiksie “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2

Żeby zwiększyć komfort poruszania się w komiksowej chmurze, zostanie stworzona mapka z wszystkimi połączeniami i kolejnością zeszytów.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo…

Konstrukt 2 Jakub Kijuc
Konstrukt 2

Opis komiksu:

Jerycho bada tajemniczą śmierć swoich agentów na stacji PKP w Krasnymstawie. W śledztwie mają im pomóc Uśmiechnięci Goście. Wszystkie tropy prowadzą do miejsca zwanego Lisia Ferma...

Tymczasem Eryk dowiaduje się prawdy o swojej żonie. Czy wszystko, co widzi bohater może okazać się zmyślnym kłamstwem naukowców z Jerycho?

Tymczasem na trasie Lublin - Zamość, Katarzyna („Ale w radiu nic nie mówili”) zabiera autostopowicza. On jedzie do Krasnegostawu, ona do końca trasy... Ich opowieści mogą zmienić losy wszechświata!

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Konstrukt 1 Jakub Kijuc
Konstrukt 1

Pierwszy komiks z serii Konstrukt w nowym wydaniu! W komiksie można znaleźć fragmenty crossover Stacja Konstrukcja.

Komiks wydany w dwóch wersjach okładkowych (zwykłą i limitowaną) oraz w wersji z "pustą okładką" do zarysowania!

Edycję limitowaną do całej pierwszej serii Konstrukt rysuje Hubert Czajkowski!

Opis:

Konstrukt opowiada historię Eryka Horowitza, genialnego matematyka, który został wplątany w intrygę sięgającą granicy rzeczywistości - tytułowego Konstruktu zwanego inaczej Stacją Konstrukcją...

Pierwsza mini - seria Konstrukt to rozbudowanie uniwersum komiksowego Materia Komiks o nowe miejsca: Lublin, Zamość oraz miejscowości pomiędzy tymi miastami.

 
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Konstrukt 0 Jakub Kijuc
Konstrukt #0

Konstrukt, tom 0

Przy osiedlowym transformatorze na Słonecznej zatrzymał się samochód Jerycho. Wyglądał jak podrasowany hippisowski „ogórek”. Wysiadł z niego człowiek w zielonym kombinezonie. Minął transformator i pewnym krokiem udał się na łąki. TE ŁĄKI! Wszystkiemu przyglądał się pewien uśmiechnięty ślimak...

Konstrukt, tom 0 jest mikro-zeszytem rozpoczynającym minie serię Konstrukt.

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Podziel się: