Komiksy w Konstrukcie

wpis w: Hardyverse | 0

Komiksy i serie

Komiksy z serii (R.O.G.) Konstrukt wydawane w ramach serii Jan Hardy Prezentuje będą zbiorem kilku serii komiksowych. Poniżej plansza, która pojawi się w pierwszej odsłonie nowego Konstruktu. O co chodzi? Dowiecie się z komiksu. Nie będę psuł zabawy.

Jan Hardy: R.O.G. Konstrukt
Jan Hardy: R.O.G. Konstrukt

O czym będą komiksy?

O czym będzie nowa seria ze świata Hardego? Komiks będzie opowiadał o największym złoczyńcy wszystkich światów/wszechświatów/wymiarów/itd, który usłyszał Dobrą Nowinę i za sprawą Jana Hardego zszedł ze ścieżki zła. Mało tego, wstępuje do wspólnoty Robotnicy Ostatniej Godziny, żeby iść z dobrem do innych zbirów tego świata.
Ale najpierw musi opowiedzieć swoją historię.
Komiksy z pierwszej serii R.O.G. Konstrukt planowane są na pierwszą serię 2016 roku.
Równolegle będzie ukazywać się Jan Hardy, którego terminy niestety uległy zmianie.
R.O.G. Konstrukt jest w jakichś 80 % gotowy, więc tutaj nie powinno być opóźnień. Pierwsza część ukaże się już w grudniu. W sam raz pod choinkę. Komiksy będą wydawane w bardzo małych nakładach, więc zainteresowanych zapraszam do zakupów już teraz. Tym bardziej, że każdy komiks opatrzony będzie autografem twórcy (moim) i pieczęcią… No i tym razem w przedsprzedaży taniej.

Ważne!

Tytuł Jan Hardy Prezentuje nie jest tutaj chwytem reklamowym (no, może troszkę). ROG Kons łączy się bezpośrednio z ROTA XXI #1, Żołnierzem Wyklętym (najmniej, ale trochę tak) i nową serią z Janem. W Niniwie jest cała masa nawiązań do Konstruktu. Kto czytał kiedyś komiksy w wersji cyfrowej, ten pewnie znalazł przynajmniej kilka. Poza tym w pierwszej części wystąpi Jan.

Całość wydarzenie Robotnicy Ostatniej Godziny ma stworzyć komiksowy świat. Seria z Żołnierzem Wyklętym to był taki Złoty Wiek, teraz buduję szerzej…

Aha! Historia Reformatora to po cześci moja historia, wpleciona gdzieś między wierszami… Zresztą jak wszystkie moje komiksy. Zanim obrazisz się na opis pierwszej części, musisz wiedzieć, że to o mnie…