Janek, co ma 10 tygodni

wpis w: Bez kategorii | 0

Janek

Wpłaciłem 22 złote na Fundację Małych Stópek. Za te pieniądze dzieciak, który uniknął aborcji dostanie pieluchy. W zamian za wpłatę Fundacja przesłała mi dwa modele Jasia. Figurki pokazują jak wygląda 10. tygodniowe dziecko w łonie matki w skali 1:1.

janek hardy
Janek Hardy

Miałem przesłać te Jasie następnej osobie, która wpłaci określoną sumę na ten szczytny cel… ale jakoś tak przywiązałem się do tych figurek. Pewnie dlatego, że niedawno urodził mi się syn, Janek. Pan Bóg chciał, że się urodził. Od samego początku z ciążą były poważne problemy. Poród był bardzo, bardzo trudny… Teraz jest nas fantastyczna czwórka. Prawdziwy Janek już się uśmiecha i robi „a-gu”.

A co z figurkami? Jednego bobasa dostała moja córka – niech się uczy, że to dobro. Druga figurka jest u mnie. I chyba przerwałem łańcuszek, dlatego chciałbym to jakoś zrekompensować potencjalnemu użytkownikowi pieluch.

Janek Hardy!

Uwaga!

Kto pierwszy wpłaci 22 złote na konto Fundacji Małych Stópek i prześle mi dowód wpłaty ten dostanie ode mnie komiks… oj tam komiks. Cały zestaw komiksów! Wszystkie części Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty oraz dwie części komiksu R.O.T.A. XXI.

Dla tych, którzy nie zdążą być pierwsi coś wymyślę.

Na Twój adres, po jakimś czasie (raczej długim), dotrą dwa modele Jaśka, co ma 10 tygodni. Zrób zdjęcie z takim bobasem i nie przerywaj łańcuszka.

Hardzi bronią życia!

Z Bogiem!

Szczegóły odnośnie wpłaty na konto Bractwa:

Fundując 40 pieluch otrzymasz 2 Jasie
Przekaż na konto Fundacji Małych Stópek 22 zł (nie mniej, ani więcej tylko tyle) a będziesz sponsorem 40 pieluch dla dziecka uratowanego od aborcji i otrzymasz od fundacji dwa modele dziecka nienarodzonego (10 tydzień) z prośbą przekazania ich dalej do rąk następnych darczyńców pieluch. 
Uruchom lawinę pieluch i Jasiów.
Dajesz, otrzymujesz i przekazujesz dalej.
22 zł – tytuł przelewu DAROWIZNA
Fundacja Małych Stópek
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5
71-622 Szczecin
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA