Jan Hardy Przeprowadzka na MAXA!

wpis w: Bez kategorii | 0

Przeprowadzka!

Przeprowadzka to ciężka sprawa! Dosłownie! Jeśli chcesz mi trochę ulżyć, chłopaku (dziewczyno!), to bierz komiksy z mojego sklepu. Możesz wesprzeć przeprowadzkę dowolną sumą, lub wziąć komiksy całkowicie za darmo, płacąc jedynie za przesyłkę. Każda pomoc mile widziana! Dzięki Twojemu wsparciu będę miał mniej noszenia!

Przeprowadzka będzie w dwa miejsca. Materia Komiks przenosi się do większego pomieszczenia (kilku pomieszczeń!!!). W końcu oddzielę pracę od domu i będę mógł szybciej wydawać komiksy z Jankiem w roli głównej.

Tylko wiesz, komiksów jest duuuuużo, a przeprowadzka to ciężka sprawa. Dosłownie!

POMOCY!

Jan Hardy Przeprowadzka
Jan Hardy Przeprowadzka

Poniżej przygotowałem skróty do sklepu. Najpierw znajdziesz linki do komiksów wydawnictwa Materia Komiks (Jan Hardy, Ognik i Konstrukt), które mają opcję wyboru ceny.

Niżej Żołnierz Wyklęty w opcji Darmo Dane. Tutaj nie ma możliwości wyboru ceny. Te komiksy bierzesz za darmo! Akcji patronuje św. Maksymilian Kolbe!

Jeszcze niżej produkty z działu Jan Hardy Poleca, czyli magazyn Komiks i My (nr 2, 4 i 5 z autografami Jakuba Kijuca (czyli moimi), twórcy Jana Hardego) i trzy tomy świetnej serii komiksowej „Lux in Tenebris”. Tomy 2 i 3 są opatrzone rysunkami Huberta Czajkowskiego! Warto mieć te komiksy w swoich zbiorach!

KOMIKSY NA MAXA DOSTĘPNE TYLKO ZA DARMO!!!

Jan Hardy Poleca