Jan Hardy – Niniwa

wpis w: Hardyverse | 0

Jan Hardy – Niniwa

Jan Hardy – Niniwa to pierwsza część nowego cyklu komiksowego z niezłomnym bohaterem w roli głównej. Nowa kolekcja sześciu zeszytów będzie wydana pod wspólnym szyldem Robotnicy Ostatniej Godziny. Jak nietrudno się domyślić, w komiksach będą występowali bohaterowie z komiksu R.O.T.A. XXI, w tym tajemnicza grupa R.O.G.

Poniżej fragment z pierwszej części cyklu „Jan Hardy”.

jan hardy-niniwa-kijuc-jonasz-komiks
Jan Hardy – Niniwa

 

Świat i cała reszta

W komiksie „Niniwa”, były superbohater i weteran wojenny, wyrusza na swoją „ostatnią wyprawę”, która ma zmienić losy całego uniwersum. Ale czy świat zniszczony przez ideologie i kontrolowany przez korporacje potrzebuje starego superbohatera? Jak mają się wartości wyznawane przez Niezłomnego Jana do świata, który zapomniał o Miłości? Wreszcie, czy Jan w ogóle będzie chciał wypełnić misję, która z góry wydaje się niemożliwa do zrealizowania?

Poniżej okładka komiksu Jan Hardy – Niniwa.

jan hardy, komiks, niniwa, kijuc
Okładka Jan Hardy – Niniwa

Tak jak pisałem w którymś z poprzednich postów, komiksy z Janem będą wydawane w nowym formacie (B5), ale będą większe objętościowo. Tom „Niniwa” będzie liczył sobie 48 stron + okładka. Dodatkowo w prenumeracie, do komiksu będzie dołączony mini-komiks „Ballada”.

Komiksy można zakupić w sklepie Jana w przedsprzedaży. Wszystkie komiksy zakupione w taki sposób, są opatrzone autografem oraz pieczęcią Jana z ręcznie wpisanym numerem egzemplarza.

Komiks będzie miał premierę w sierpniu w ciągu najblizszych trzech tygodni.
Wkrótce więcej informacji na temat Hardyverse. Także dotyczących rozwoju uniwersum…