Dziecko Boże to Ty!

Reading Time: 2 minutes

Jesteś Dzieckiem Bożym!

Czołem!

Zbieram na produkcję komiksu Jan Hardy: Dzieci Boże!

Dzieci Boże będzie komiksem prolife, który ma trafić do jak największej liczy osób! Dlatego wraz z wydaniem tego komiksu wejdę z dobrym przekazem do szerokiej dystrybucji (kioski, saloniki prasowe na terenie całej Polski). Żeby to zrobić potrzebuję Twojej pomocy!

Jan Hardy Dzieci Boże
Jan Hardy Dzieci Boże

Moje komiksy sprzedaję w ramach akcji Komiksy Na Maxa. Tak samo jest z Dziećmi Bożymi. Za swój egzemplarz płacisz ile chcesz. Możesz opłacić tylko przesyłkę, możesz także wesprzeć projekt wybraną sumą.

Tym razem jednak dołączam dwa dodatkowe progi cenowe dostępne tylko w przedsprzedaży!

Pierwszy próg zaraz nad Hardyversum to Świadectwo!

Po opłaceniu tego progu cenowego Twoje imię i nazwisko zostaje wpisane na listę Dzieci Bożych na Stronach Klubowych w zakupionym komiksie. Stajesz się świadectwem dla innych, że jesteś zwolennikiem życia i jesteś przeciwny cywilizacji śmierci.

Im dłuższa lista tym lepiej!

Kolejny, najwyższy próg cenowy to Dziecko Boże!

Dziecięctwo Boże masz za darmo. Dlatego jeśli opłacisz ten próg cenowy, to będę musiał się napracować! W komiksie zostanie wrysowany Twój portret podpisany imieniem i nazwiskiem! Żeby było ciekawiej pierwsi na liście będą: Maryja i kolejno św. Makymilian Kolbe i o. Wenantego Katarzyniec.

(po zamówieniu prześlij zdjęcie! Uprzedzam, że rysuję tylko normalne portrety.:)

Kolejne miejsca są zarezerwowane dla Was, czyli dla Dzieci Bożych.

Komiks będzie ukończony i wydrukowany na koniec sierpnia. We wrześniu wejdzie do dystrybucji.

jan hardy jedzie tarpanem!
jan hardy jedzie tarpanem!

Wydanie komiksu można oczywiście wspierać zakupami w sklepie. Wszystkie komiksy z uniwersum Jana Hardego kupujesz za ile chcesz!

Z Bogiem!

Jakub Kijuc

Inne komiksy z uniwersum Jana Hardego.

Ognik 1 Okładka: Jakub Kijuc
Ognik #1 Cichociemny Hardybohater
Ognik, tom 1 
Okładka Jakuba Kijuca

Jest rok 1942. Do Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy zostaje przerzucony Ognik, efekt polskiego projektu WAR. Misją tajemniczego superbohatera jest zniszczenie SS Übermenchen, niemieckiego komanda śmierci odpowiedzialnego za eksterminację polskich hardych podczas akcji AB. Na czele nazistowskiej grupy nadludzi stoi nieśmiertelny Otto von Aumbach, zwany Legionem.

Od powodzenia misji Ognika zależą losy nie tyko wojny, ale całego świata!

Komiks należy do uniwersum Jana Hardego!

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 4 zł, Kurier: 14 zł

Komiks z możliwością wsparcia edukacji Łukasza Gąsiorowskiego w seminarium we Francji. Łukasz jest twórcą terminu "hardybohater" i jego list znajduje się na stronach klubowych komiksu "Ognik". Jeśli chcesz wesprzeć naukę Łukasza, najlepiej, żebyś opłacił komiks za pomocą PayPal - będzie szybciej.
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje