Dziecko Boże to Ty!

Jesteś Dzieckiem Bożym!

Czołem!

Zbieram na produkcję komiksu Jan Hardy: Dzieci Boże!

Dzieci Boże będzie komiksem prolife, który ma trafić do jak największej liczy osób! Dlatego wraz z wydaniem tego komiksu wejdę z dobrym przekazem do szerokiej dystrybucji (kioski, saloniki prasowe na terenie całej Polski). Żeby to zrobić potrzebuję Twojej pomocy!

Jan Hardy Dzieci Boże
Jan Hardy Dzieci Boże

Moje komiksy sprzedaję w ramach akcji Komiksy Na Maxa. Tak samo jest z Dziećmi Bożymi. Za swój egzemplarz płacisz ile chcesz. Możesz opłacić tylko przesyłkę, możesz także wesprzeć projekt wybraną sumą.

Tym razem jednak dołączam dwa dodatkowe progi cenowe dostępne tylko w przedsprzedaży!

Pierwszy próg zaraz nad Hardyversum to Świadectwo!

Po opłaceniu tego progu cenowego Twoje imię i nazwisko zostaje wpisane na listę Dzieci Bożych na Stronach Klubowych w zakupionym komiksie. Stajesz się świadectwem dla innych, że jesteś zwolennikiem życia i jesteś przeciwny cywilizacji śmierci.

Im dłuższa lista tym lepiej!

Kolejny, najwyższy próg cenowy to Dziecko Boże!

Dziecięctwo Boże masz za darmo. Dlatego jeśli opłacisz ten próg cenowy, to będę musiał się napracować! W komiksie zostanie wrysowany Twój portret podpisany imieniem i nazwiskiem! Żeby było ciekawiej pierwsi na liście będą: Maryja i kolejno św. Makymilian Kolbe i o. Wenantego Katarzyniec.

(po zamówieniu prześlij zdjęcie! Uprzedzam, że rysuję tylko normalne portrety.:)

Kolejne miejsca są zarezerwowane dla Was, czyli dla Dzieci Bożych.

Komiks będzie ukończony i wydrukowany na koniec sierpnia. We wrześniu wejdzie do dystrybucji.

jan hardy jedzie tarpanem!
jan hardy jedzie tarpanem!

Wydanie komiksu można oczywiście wspierać zakupami w sklepie. Wszystkie komiksy z uniwersum Jana Hardego kupujesz za ile chcesz!

Z Bogiem!

Jakub Kijuc

Jan Hardy Dzieci Boże
Jan Hardy: R.O.G. #2 “Dzieci Boże” (wariant Dolina Kości!)
Jan Hardy: Dzieci Boże (wariant okładkowy Dolina Kości)!

PRZEDSPRZEDAŻ

Jan Hardy ukrywa się przed siepaczami Jerycho. Tymczasem w kryjówce bohatera pojawia się chłopiec, który potrzebuje jego pomocy. Malec twierdzi, że jego bracia są więzieni przez Jerycho i grozi im wielkie niebezpieczeństwo... Tylko stary bohater powstania antykomunistycznego może im pomóc! Komiks pro life! Możesz wybrać jedną z trzech wariantów okładkowych: cywilizacja śmierci, Dolina Kości i cywilizacja życia (premiera okładki 13 lipca). Komiks jest sprzedawany w ramach akcji Komiksy Na Maxa. Za komiks płacisz ile chcesz! Zbieram na produkcję komiksów. Dlatego uruchomiłem dwa dodatkowe progi cenowe: Świadectwo! i Dziecko Boże! Po opłaceniu progu Świadectwo! stajesz się świadectwem dla innych. Twoje imię i nazwisko zostaje wpisane na listę zwolenników życia w komiksie. Niech świat wie, że jest nas dużo! Wspierając wydanie komiksu opłacając próg Dziecko Boże! Musisz przesłać w e-mailu z zamówieniem swoje zdjęcie. W komiksie zostanie umieszczony Twój portret podpisany imieniem i nazwiskiem! Zaraz za Maryją, św. Maksymilianem Kolbe i o. Wenantym Katarzyńcem.

Progi Świadectwo! i Dziecko Boże! są dostępne tylko w przedsprzedaży!

Wysyłka: Komiks jest w przedsprzedaży. Zamawiając inne produkty płacisz dodatkową przesyłkę. Dzięki temu produkty dostępne otrzymasz od razu. Na komiks „Dzieci Boże” musisz poczekać do końca sierpnia.
brak ocen 0.00100.00 Wybierz opcje
Jan Hardy Dzieci Boże cywilizacja śmierci
Jan Hardy: R.O.G. #2 “Dzieci Boże” (wariant cywilizacja śmierci!)
Jan Hardy: Dzieci Boże (wariant okładkowy cywilizacja śmierci)!

PRZEDSPRZEDAŻ

Jan Hardy ukrywa się przed siepaczami Jerycho. Tymczasem w kryjówce bohatera pojawia się chłopiec, który potrzebuje jego pomocy. Malec twierdzi, że jego bracia są więzieni przez Jerycho i grozi im wielkie niebezpieczeństwo... Tylko stary bohater powstania antykomunistycznego może im pomóc! Komiks pro life! Możesz wybrać jedną z trzech wariantów okładkowych: cywilizacja śmierci, Dolina Kości i cywilizacja życia (premiera okładki 13 lipca). Komiks jest sprzedawany w ramach akcji Komiksy Na Maxa. Za komiks płacisz ile chcesz! Zbieram na produkcję komiksów. Dlatego uruchomiłem dwa dodatkowe progi cenowe: Świadectwo! i Dziecko Boże! Po opłaceniu progu Świadectwo! stajesz się świadectwem dla innych. Twoje imię i nazwisko zostaje wpisane na listę zwolenników życia w komiksie. Niech świat wie, że jest nas dużo! Wspierając wydanie komiksu opłacając próg Dziecko Boże! Musisz przesłać w e-mailu z zamówieniem swoje zdjęcie. W komiksie zostanie umieszczony Twój portret podpisany imieniem i nazwiskiem! Zaraz za Maryją, św. Maksymilianem Kolbe i o. Wenantym Katarzyńcem. Progi Świadectwo! i Dziecko Boże! są dostępne tylko w przedsprzedaży! Wysyłka: Komiks jest w przedsprzedaży. Zamawiając inne produkty płacisz dodatkową przesyłkę. Dzięki temu produkty dostępne otrzymasz od razu. Na komiks „Dzieci Boże” musisz poczekać do końca sierpnia.
brak ocen 0.00100.00 Wybierz opcje

Inne komiksy z uniwersum Jana Hardego.

Harda Paka Komiksy
Harde Pudło Komiksów!
Harde pudło komiksów zawiera następujące komiksy wydane na papierze!
  1. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny #1 Niniwa
  2. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny # 0 Ostatnia Krucjata (wariant I)
  3. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny # 0 Ostatnia Krucjata (wariant II)
  4. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny # 0 Ostatnia Krucjata (wariant III Pustookładka)
  5. Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #2
  6. Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #3 (Woj-TECH)
  7. R.O.T.A. XXI tomy 1 i 2 (zbiorki pasków)
  8. Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #4
  9. Ognik tom 1 (wariant II)
Za komiksy płacisz ile chcesz! Możesz wspierać budowanie polskiej popkultury lub wziąć komiksy za darmo! Wysyłka: 16 zł! Zdjęcie produktu to wizualizacja. Komiksy, niezależnie od ceny, wysyłane są w zwykłych pudłach kartonowych. Zawartość pudełka jest zabezpieczona folią babelkową.
brak ocen 0.00109.00 Wybierz opcje
Jan Hardy Ostatnia Krucjata R.O.G. #0
Jan Hardy Ostatnia Krucjata R.O.G. #0

Jan Hardy Ostatnia Krucjata to komiks, w którym występują obok siebie Dąb Bartek, Niedźwiedź Wojtek, Jan Hardy, E.P.A.R. z oddziałem ROTA, bohaterowie serii Konstrukt oraz Robotnicy Ostatniej Godziny!

Z więzienia Jerycho ucieka eksperyment „8”, czyli niepokonany Dąb Bartek! Żeby powstrzymać drewnianego siłacza, agenci muszą uruchomić inny niszczycielski projekt...

Wszystkiemu z ukrycia przygląda się Wojtek, który poprzysiągł zniszczyć złą organizację rządzącą światem!

Na statek Robotników Ostatniej Godziny przybywa nowy nawrócony łotr, Jan Hardy pisze pamiętnik ze swoich przygód a gdzieś w smoczym mieście młoda dziewczyna dostaje białą walizkę i legitymację z napisem „Ostatnia Krucjata”.

Rozpoczęła się ostateczna bitwa o losy dusz ludzkich!

Ostatnia Krucjata jest zerowym tomem serii Jan Hardy. Akcja komiksu dzieje się przed tomem Niniwa.

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 7 zł, Kurier: 14 zł

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Ognik 1 Okładka: Jakub Kijuc
Ognik #1 Cichociemny Hardybohater
Ognik, tom 1 
Okładka Jakuba Kijuca

Jest rok 1942. Do Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy zostaje przerzucony Ognik, efekt polskiego projektu WAR. Misją tajemniczego superbohatera jest zniszczenie SS Übermenchen, niemieckiego komanda śmierci odpowiedzialnego za eksterminację polskich hardych podczas akcji AB. Na czele nazistowskiej grupy nadludzi stoi nieśmiertelny Otto von Aumbach, zwany Legionem.

Od powodzenia misji Ognika zależą losy nie tyko wojny, ale całego świata!

Komiks należy do uniwersum Jana Hardego!

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 7 zł, Kurier: 14 zł

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny #1 Niniwa
Jan Hardy Niniwa Robotnicy Ostatniej Godziny #1

Komiks Niniwa to pierwszy tom nowej serii z Janem Hardym w roli głównej. Jest to kontynuacja kultowej mini-serii komiksowej Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty.

Okręt Robotników Ostatniej Godziny nawiedza plaga kataklizmów. Powodem wydaje się być pasażer, który zaszył się na najniższym pokładzie statku. Jest tylko jeden sposób, żeby uratować załogę przed niechybną śmiercią w wodach morza Multipleks. Przekonać pasażera, że w trakcie burzy ma opuścić okręt... i najprawdopodobniej zginąć!

Jan Hardy jest u kresu swojej drogi. Pozostała mu do zrobienia jedna rzecz. Musi wrócić do zniszczonego ideologiami świata i głosić wolę Pana. Tylko, że Jan stracił wiarę w sensowność swojej prorockiej misji oraz obietnicę Boga, że odnajdzie swoją rodzinę...

Przed lekturą warto zapoznać się z Księgą Jonasza ze Starego Testamentu.

WYSYŁKA: Poczta Polska: od 7 zł, Kurier: 14 zł

brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Podziel się: