Zielone Ludziki czyli Dąb Bartek #2

wpis w: BARTEK, BARTEK | 0

Przed Państwem druga odsłona przygód Człowieka, Który Jest Dębem! Tym razem Dąb Bartek dostaje tajną misję gdzieś nad Bałtykiem… Nasz bohater spotka na swej drodze najprawdziwsze zielone ludziki!

Komiks pierwszy raz był opublikowany w magazynie OZEON.

Jeśli chcecie więcej przygód Bartka, piszcie w komentarzach, udostępniajcie post albo bierzcie komiksy (nawet za darmo) w akcji #KomiksyNaMaxa. Za komiksy z uniwersum Jana Hardego płacisz ile chcesz. Możesz wziąć je za darmo i opłacić jedynie przesyłkę, albo wybrać jeden próg cenowy i wesprzeć wydawanie kolejnych zeszytów z serii Jan Hardy.

Hmm. Może chcielibyście zeszyt z przygodami Bartka?

jan hardy, komiks, zolnierz wyklety, wykleci, komiksy, kijuc
Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #1
PRZEDSPRZEDAŻ! Wysyłki będą realizowane w ciągu 3 tygodni. Reedycja pierwszej części kultowego komiksu Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty. Historia opowiada o polskim superbohaterze, którego nadzwyczajna siła i wytrzymałość płyną z wartości Bóg, Honor i Ojczyzna. W pierwszej części komiksu Jan Hardy i odział R.O.T.A. mają za zadanie przechwycić tajną broń komunistów, która może zagrozić całemu podziemiu niepodległościowemu... W dziale Oryginalne Plansze można zamówić ilustracje, które posłużyły do zrealizowania komiksu. UWAGA! Za komiks płacisz ile chcesz. Możesz wziąć go za darmo opłacając jedynie przesyłkę. Możesz wybrać jeden z progów cenowych i wesprzeć wydawanie kolejnych komiksów.
brak ocen 0.0025.00 Wybierz opcje
Harda Paka Komiksy
Harde Pudło Komiksów!
Harde pudło komiksów zawiera następujące komiksy wydane na papierze!
  1. Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #2 (II wydanie)
  2. R.O.T.A. XXI #2
  3. Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #4
  4. Ognik tom 1 (wariant II)
  5. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny # 0 Ostatnia Krucjata (wariant I) x2
  6. Jan Hardy: Robotnicy Ostatniej Godziny # 0 Ostatnia Krucjata (wariant II)
  7. 3 plakaty R.O.T.A. Anty Gender
  8. Konstrukt #3
  9. Konstrukt #4 (A.S.I.Z.O.)
  10. Ognik #1 (wariant I)
Za komiksy płacisz ile chcesz! Możesz wspierać budowanie polskiej popkultury lub wziąć komiksy za darmo! Wysyłka kurierem: od 14 zł! Zdjęcie produktu to wizualizacja. Komiksy, niezależnie od ceny, wysyłane są w zwykłych pudłach kartonowych. Zawartość pudełka jest zabezpieczona folią bąbelkową.
0.00109.00 Wybierz opcje
Podziel się: