Bartek! Człowiek, Który Jest… Dąb Bartek – Księga 1

wpis w: BARTEK, BARTEK | 0

Edit: nakład komiksu wyczerpany.

Bartek nadchodzi! W zasadzie to już jest! W zeszłym tygodniu dotarła do mnie mała cześć nakładu pierwszej księgi przygód drewnianego hardybohatera. Przedpremierowo kilka egzemplarzy komiksu wylądowało w Hardym Pudle Komiksów! Jeśli cokolwiek zostanie, to w przyszłym tygodniu zeszyt będzie można zamówić samodzielnie na stronie, albo zdobyć w oficjalnej dystrybucji Bartka, o której piszę poniżej.
Księga pierwsza Bartka zawiera wszystkie historyjki z wojowniczym Dębem, które zostały wydrukowane w Magazynie OZEON na przestrzeni ponad dwóch lat. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to komiks będzie dystrybuowany od piątku z letnim wydaniem czasopisma. Jeśli coś pójdzie nie tak (ostatnio dużo rzeczy ma obsuwy ze względu na plandemię), to OZEON z komiksem powinien znaleźć się na półkach w przyszłym tygodniu.  Komiks dołączony do Magazynu OZEON będzie w dystrybucji od piątku! Pakiet znajdziecie w sieci EmpikRelay & Inmedio na regale “gospodarka” oraz na stacjach Grupa LOTOS

Kilka osób mówiło, że przygody Bartka trochę przypominają Tytusa oraz, że koniecznie trzeba wysłać egzemplarz Papciowi! 🙂 Po lekturze koniecznie dajcie znać, co o tym myślicie.

Pamiętaj! Za komiksy Wydawnictwa Materia Komiks na stronie Jana Hardego płacisz, ile chcesz. Przy zamówieniach Hardyversum wysyłka Paczkomatem za darmo!

Na chwilę obecną komiks z Bartkiem można zamówić tutaj: https://janhardy.pl/produkt/harde-pudlo-komiksow-2/

Dąb Bartek - komiks
Dab Bartek – komiks

Ponadto w sklepie jest dostępny Magazyn Komiks i My od nr 1 do 11. Numery 1 i 10 w oficjalnej dystrybucji mają jakieś szalone ceny. U mnie po staremu, a w komplecie nawet taniej! Polecam bardzo! Kawał dobrego, polskiego komiksu. Wspomnę jeszcze, że numery 4 i 5 zawierają historię “Lirnik”, która jak ulał pasuje do obecnej sytuacji w Polsce. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zakończy się cała ta afera z LGBT+XYZ, to komiks dla Ciebie. Wszystkie egzemplarze z “Lirnikiem” są opatrzone moimi wrysunkami i autografami.